7-8.09.2019 Championat Bośni i Hercegowiny oraz Republiki Serbii/ 7-8.09.2019 Międzynarodowy Konkurs Norowców Irsava na Ukrainie.

Mieliśmy okazję wystąpić na wystawach w Gradiska w Bośni i Hercegowinie. Zaprezentowaliśmy dwa Nasze jagdteriery: TRISTAN Bukowa Ostoja oraz LINDA Bukowa Ostoja. Startował w klasie młodzieży również mieszkający w Bośni pies z Naszej hodowli BOR Bukowa Ostoja. W sobotę zorganizowano trzy wystawy: Międzynarodową CACIB I Gradiska, Krajową CAC Gradiska oraz Wystawę Specjalistyczą Terierów która była w nocy. W niedziele odbyła się kolejna Międzynarodowa Wystawa CACIB II Gradiska. 

Wyniki naszych psów przedstawiają się następująco:

TRISTAN Bukowa Ostoja- 4 x CAC, 2 x CACIB, 3 x BOB, Zwcięzca Gradiska 2019, zakończył Championat Bośni, Republiki Serbii oraz Międzynarodowy Championat Piękności C.I.B.

LINDA Bukowa Ostoja- 4 x CAC, 2 x CACIB, 1 x BOB,  zakończyła Championat Bośni, Republiki Serbii oraz Międzynarodowy Championat Piękności C.I.B.

BOR Bukowa Ostoja- 4 x JCAC, 4 x Zw. Młodzieży,  zakończył Młodzieżowy Championat Bośni, Republiki Serbii 

 

Ponadto na konkursie norowców w Irsava na Ukrainie reprezentował Nas Kolega z Czech z suką LEA Bukowa Ostoja która pokazała twarda pracę na lisie uzyskują tytuły CACIT oraz CACT!!!

 
stat4u